HEMEN TEKLİF AL

güvenlik kontrol

BİZE ULAŞIN

  • Atatürk Mahallesi, 22044. sokak, 6 / 1, Aksu / Antalya / Türkiye
  • +90 532 633 06 45
  • info@fuatcelikhafriyat.com

Kanalizasyon

Kanalizasyon denildiği anda aklımıza atık suların taşındığı alan gelmektedir. Kanalizasyon gideri yaptırmak önemli bir iştir, ihmal edildiği takdirde büyük ölçüde zararla karşılaşılmaktadır. Kanalizasyon gideri tıkandığında ya da çalışmadığında arızanın giderilmesi için yapılacak çalışmaların ne kadar büyük olduğu ve hayatınızı ne derecede etkileyeceği anlaşıldığında, önemli bir iş olduğu daha iyi fark edilmektedir.

Kanalizasyon gideri bir binada en altta kalan kısımdır. Bir binada kanalizasyon gideri yapıldıktan sonra üzerine birçok şey yeniden yapılıyor. Kanalizasyon giderinde meydana gelen bir arıza kanalizasyon giderinden sonra yapılan her şeyi etkilemekte ve zarar vermektedir. Bu yüzden kanalizasyon giderine çok dikkat edilmelidir.

Kanalizasyon giderinin nasıl yapılacağı, yeni bina alanlar, ya da binası yeni olanlar çok fazla dert etmez, ancak binası eski yapıya sahip olan kişiler ya da apartman yöneticileri için durum aynı değildir.  Çünkü apartman yöneticisi ya da birkaç bloktan oluşan site yöneticisi kanalizasyon giderini yenilemek ya da tamir etmek istediğinde birçok problemle karşılaşmaktadır.

Kanalizasyon İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler;
Kanalizasyon gider boruları genellikle 3 metreden fazla derinliğe sahip olan alanlara yerleştirilmelidir. Bu derinliği en basit yöntemle bina içerisinde en alt katta bulunan bodrum kat dairenin zemin seviyesinden anlaşılır. Çünkü bu katta olan tuvaletin çalışması için boruların seviyesini bodrum kat zemin seviyesinden daha da altta olması gerekmektedir. Derin bir çalışma yapılıp kanalizasyon hattının yerleştirilmiş olan alana ulaşmak için bir o kadar tekrar çalışmak gerekmektedir. Böyle durumlarda profesyonel ekip kadromuz ile sizlerin hizmetindeyiz.