Hakkımızda

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile  sahip olduğu bilgiyi ve deneyimlerimizi  paylaşmanın heyecanı ile iş konumuzda ki sorumluluğu, disiplin ve ciddiyet ile Fuat Çelik Hafriyat olarak sizlerin hizmetinizdeyiz. Kurulduğu günden itibaren hafriyat,dolgu taş,mıcır, nakliye ve inşaat ile ilgili her türlü  hizmet veren uzman kadroya sahip şirketimiz;

Resmi ihale üzeri taahhüt işleri ve Antalya’nın her köşesinde iz bırakan inşaat ve hafriyat işlerinde çalışmış; geçmişin tecrübesini genç teknik kadrosuna yansıtmıştır. Antalya dışında da bir çok şehirde hizmet veren Fuat Çelik Hafriyat çeşitli hes projelerinde rol almış,Karayolları bünyesinde otoban yol köprü inşaatlarındada çalışmıştır.Türkiyenin bir çok maden rezervlerinde makine departmanı ile çalışıp hafriyat üzerinde her türlü tecrübeye sahiptir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Başarı,sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Fuat Çelik Hafriyat, gösterilen güvenin karşılığında bugün ve gelecekte hizmet vermeye  devam edecektir. 
Hakkımızda